ASM Hizmetleri

Deltam ASM olarak uzun yıllar devlet okulların da, Aile Sağlık Merkezlerine, özel okullarda, ana sınıfların da, yurtlar da personel temini, özlük hakları takibi ve temizlik hizmetleri sunmaktayız.

Deltam gıda Temizlik Hizmetleri İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi olarak uzun yıllardır devlet okullarında özel okullarda anasınıflarında ve yurtlarda personeli temini özlük hakları takibi ve temizlik hizmetleri sunmak tayız. Bu kurum ve kuruluşlarda 400’ün üzerinde personelimiz bulunmaktadır. 2018yılından itibaren deltam olarak Aile Sağlık Merkezi hizmeti alımı çalışmalarımıza da başladık.

Diğer kurumlarda olduğu gibi ASM’lerde de tecrübelerimiz ile ilkeli, dürüst devletin kurumlarına olan yasal düzenlemelerde titizlikle yarak ve sorumluluklarımızı yerine getirdiğimiz ve bunu sizlere belgeleyen bir hizmet politikası kendimizi amaç edindik İhtiyacınız olan ASM elemanı alım, malzeme tedariki muhasebe ve tüm resmi işyeri sizin için biz yapıyoruz.

20 yıldır insan kaynakları ve istihdam yönetimi sektöründe birinciliğini koruyan firmamızın; değerlerinden ödün vermemesi, misyon ve vizyon hedefleri doğrultusunda çalışması sektörde öncü şirket olmasını sağlamıştır.

Deltam ASM olarak uzun yıllar devlet okulların da, özel okullarda, ana sınıfların da, yurtlar da personel temini, özlük hakları takibi ve temizlik hizmetleri sunmaktayız. Bu kurum ve kuruluşlarda 4567 personelimiz bulunmaktadır. 2018’de sektöre ASM hizmetlerine başladığımız 2002 yılında devlet okullarına ana sınıfına hizmet vermeye başladık.