Profesyonel Personel Hizmeti
Deltam’da!

Deltam gıda Temizlik Hizmetleri İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi olarak uzun yıllardır devlet okullarında özel okullarda anasınıflarında ve yurtlarda personeli temini özlük hakları takibi ve temizlik hizmetleri sunmak tayız. Bu kurum ve kuruluşlarda 400’ün üzerinde personelimiz bulunmaktadır. 2018 yılından itibaren deltam olarak Aile Sağlık Merkezi hizmeti alımı çalışmalarımıza da başladık.

Diğer kurumlarda olduğu gibi ASM’lerde de tecrübelerimiz ile ilkeli, dürüst devletin kurumlarına olan yasal düzenlemelerde titizlikle yarak ve sorumluluklarımızı yerine getirdiğimiz ve bunu sizlere belgeleyen bir hizmet politikası kendimizi amaç edindik İhtiyacınız olan ASM elemanı alım, malzeme tedariki muhasebe ve tüm resmi işyeri sizin için biz yapıyoruz.

20 yıldır insan kaynakları ve istihdam yönetimi sektöründe birinciliğini koruyan firmamızın; değerlerinden ödün vermemesi, misyon ve vizyon hedefleri doğrultusunda çalışması sektörde öncü şirket olmasını sağlamıştır.

Deltam ASM olarak uzun yıllar devlet okulların da, özel okullarda, ana sınıfların da, yurtlar da personel temini, özlük hakları takibi ve temizlik hizmetleri sunmaktayız. Bu kurum ve kuruluşlarda 1000 üzeri personelimiz bulunmaktadır. 2018’de sektöre ASM hizmetlerine başladığımız 2002 yılında devlet okullarına ana sınıfına hizmet vermeye başladık.

Misyonumuz
Kurum ve kuruluşların temizlik, danışma ve tıbbi sekreter hizmeti ihtiyacını uzman kadromuzla karşılayarak; doğru, güvenilir ve etik değerlere uygun, çözüm odaklı danışmanlık hizmeti vermek

Vizyonumuz
Sektörde öncü, verdiği hizmette örnek ve müşterilerinin ilk tercih ettiği danışmanlık firması olarak edindiği 20 yıllık başarıyı kalıcı kılmak.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Profesyonel Personel Temini

Personel temini konusunda firmamızın sunduğu alternatifler arasından sizde uzun soluklu arayışa girmeden personel ihtiyacınızı çözümleyebilirsiniz. Size sunulan çözümün çok çeşitli olması sayesinde kısa sürede ihtiyacınız giderilmiş olacaktır. Üstelik bu hizmeti en makul fiyatlar ve en net çözümler eşliğinde değerlendirme şansına sahip olacaksınız.

ASM Hizmeti

Deltam ASM olarak uzun yıllar devlet okulların da, Aile Sağlık Merkezlerine, özel okullarda, ana sınıfların da, yurtlar da personel temini, özlük hakları takibi ve temizlik hizmetleri sunmaktayız.

Profesyonel Temizlik Hizmeti

Profesyonel ekibimi ile 20 yıllık tecrübemiz ile çeşitli temizlik hizmetleri vermektedir. Başta bankalar, hastaneler, ofisler, mağazalar olmak üzere çok sayıda firma ve kuruluşlar bizim hizmetimizi almaktadır.

İnsan Kaynakları Yönetimi

İnsan kaynakları danışmanı; firmalar için personel işe alımında süreci yönetme ve doğru yöntemleri uygulama konusunda danışmanlık hizmeti sunan kişidir. Ayrıca insan kaynakları danışmanları performans ve yetenek yönetimini de sağlamaktadır. Danışmanlık hizmeti verdiği işletmede yer alan personeller için gerekli eğitimlerin düzenlenmesi konusunda da görev alır.

Bizimle İletişime Geçin

Formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Formu doldurun sizleri hemen arayalım. İhtiyacınız olan konu hakkında yardımcı olalım.